Vodafone İle Bedava 3GB İnternet Kazanma - Tüm Hatlar Kullanabilir ! - TeknoVip Arşiv Vodafone İle Bedava 3GB İnternet Kazanma - Tüm Hatlar Kullanabilir !

Vodafone İle Bedava 3GB İnternet Kazanma - Tüm Hatlar Kullanabilir !Merhabalar,

Bugün sizlere Vodafone Seviyorum Anketi ile nasıl bedava 3GB İnternet alacağınızı anlatacağım. Vodafone geçtiğimiz günlerde kendi sitesi üzerinden bir anket yayınladı. Bu anketi dolduran herkese 3GB Hediye edeceğini duyurdu. Ben kendim anketi doldurup 3GB İnterneti aldım. Sizlerde bu anketi doldurarak alabilirsiniz. Peki bu anket nedir ?

Vodafone Seviyorum Anketi kampanyası ile aboneler 3 GB bedava internet kazanırken ‘’Vodafone Seviyorum İnterneti’’ sayfasına giriş yaparak ankete giriş yapabilmek için ilk basamağı geçmiş oluyorlar. Anket sayfasına ulaşım sağladıktan sonra internet kazanmak adına anket içerisindeki soruları cevaplandırmaları üzerine ankete devam edip etmek istemediğiniz sorularak 3 GB Vodafone bedava internet paketi teklifi sunularak abone numarasını giriş yaparak gelen doğrulama SMS kodunu giriş yaptıktan sonra anketin geri kalan bölümüne devam edebiliyorlar. Anketi bitirmeleri üzerine Vodafone GSM operatörü tarafından ‘’Vodafone Seviyorum İnterneti’’ kapsamında hattınıza hemen 3 GB bedava internet paketi yüklenmektedir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski